Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

  Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L. Nr 119 str. 1 z 04.05.2016 r. (RODO)) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sfinks Polska S.A. moich danych osobowych w celu rekrutacji w procesie franczyzowym. Klauzula informacyjna

  ul. Młodych Wilcząt 36, 05-540 Zalesie Górne

  665 855 284

  franczyza@sfinks.pl

  Skontaktuj się z nami i dowiedz się z jakimi korzyściami wiąże się franczyza. Nasz doświadczony zespół poprowadzi szybki i sprawny proces, tak by własna restauracja powstała szybko i sprawnie, a prowadzenie restauracji było jak najłatwiejsze. Franczyza pozwala na przeprowadzenie sprawnego procesu.

  Pomożemy ocenić proponowaną lokalizację, lub w przypadku jej braku pomożemy znaleźć odpowiednie miejsce, w którym można będzie otworzyć restaurację, oraz w którym franczyza jednej z naszych marek ma dużą szansę powodzenia.

  Przed wypełnieniem formularza zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi markami, w których dostępna jest franczyza oraz z kosztami inwestycji wyszczególnionymi na podstronach poszczególnych marek  Sfinks Polska w dziale nasze marki.