Marka

WOOK jest siecią restauracji typu casual dining specjalizującą się w daniach kuchni azjatyckiej. Restauracje WOOK wyróżniają się nowoczesnymi, ciekawymi wnętrzami. Tworzą one komfortowe warunki dla spotkań biznesowych, jak i lunchu czy kolacji w gronie najbliższych. Znakiem rozpoznawczym restauracji WOOK są znajdujące się na sali wyspy, gdzie kucharze przygotowują dania. Franczyza WOOK to pomysł na własny biznes ze smakiem.

Franczyza

Oferta

Pierwotnie restauracje WOOK specjalizowały się wyłącznie w kuchni chińskiej, jednak w 2013 r. oferta kulinarna sieci została rozszerzona o bogactwo smaków charakterystycznych dla innych regionów Azji, w tym o potrawy szczególnie popularnej na całym świecie kuchni tajskiej.

Franczyza gastronomia

Pierwsza restauracja pod tym szyldem powstała 14 lutego w 2005 r. w Łodzi. Obecnie w ramach sieci WOOK działają dwie restauracje, które znajdują się w Łodzi i Gdańsku.

Na początku 2008 r. restauracje WOOK dołączyły do grupy Sfinks Polska, zarządzającej obecnie także sieciami m.in. Sphinx i Chłopskie Jadło.

WYMAGANIA LOKALOWE
min. 200 m²
parter, duże witryny, ogródek letni
duży ruch pieszy
ADAPTACJA LOKALU (200 m²)*
sala – ok. 160 tys. zł
zaplecze – ok. 130 tys. zł
wentylacja – ok. 150 tys. zł
OPŁATA ZA KNOW-HOW
55.000 zł netto
OPŁATA FRANCZYZOWA
7% wartości sprzedaży netto
*kwota inwestycji uzależniona od stanu technicznego lokalu i jego wielkości. Możliwość obniżenia kwoty inwestycji w przypadku adaptacji istniejącego lokalu gastronomicznego.