Marka

WOOK jest siecią restauracji typu casual dining specjalizującą się w daniach kuchni azjatyckiej. Restauracje WOOK wyróżniają się nowoczesnymi, ciekawymi wnętrzami. Tworzą one komfortowe warunki dla spotkań biznesowych, jak i lunchu czy kolacji w gronie najbliższych. Znakiem rozpoznawczym restauracji WOOK są znajdujące się na sali wyspy, gdzie kucharze przygotowują dania.

Oferta

Pierwotnie restauracje WOOK specjalizowały się wyłącznie w kuchni chińskiej, jednak w 2013 r. oferta kulinarna sieci została rozszerzona o bogactwo smaków charakterystycznych dla innych regionów Azji, w tym o potrawy szczególnie popularnej na całym świecie kuchni tajskiej.

Pierwsza restauracja pod tym szyldem powstała 14 lutego w 2005 r. w Łodzi. Obecnie w ramach sieci WOOK działają dwie restauracje, które znajdują się w Łodzi i Gdańsku.

Na początku 2008 r. restauracje WOOK dołączyły do grupy Sfinks Polska, zarządzającej obecnie także sieciami m.in. Sphinx i Chłopskie Jadło.

WYMAGANIA LOKALOWE
min. 200 m²
parter, duże witryny, ogródek letni
duży ruch pieszy
ADAPTACJA LOKALU (200 m²)*
sala – ok. 160 tys. zł
zaplecze – ok. 130 tys. zł
wentylacja – ok. 150 tys. zł
OPŁATA ZA KNOW-HOW
55.000 zł netto
OPŁATA FRANCZYZOWA
7% wartości sprzedaży netto
*kwota inwestycji uzależniona od stanu technicznego lokalu i jego wielkości. Możliwość obniżenia kwoty inwestycji w przypadku adaptacji istniejącego lokalu gastronomicznego.